Nowa firma - analiza-kosztow

Analiza kosztów

nowa-firma.com.pl

Forum

Analiza kosztów zleceń produkcyjnych - tabela (Stefan)
Witam Was, Kiedy wyświetlimy zlecenie produkcyjne w CO03 a następnie wybierzemy analizę kosztów zlecenia - pojawi się nam lista kosztów z podziałem na wydania materiałów / działania itd. To zestawienie kapitalnie nadaje się do analizy odchyleń na zleceniach. Jednak chciałbym miec takie samo zestawienie dla wielu zleceń. Moje pytanie: W której tabeli przechowywane są wartości z analizą kosztów na zleceniu. Podejrzewam, że zestawienie z CO03 nie jest oparte na dynamicznych wyliczeniach, ale na bezpośrednim odczycie z tabeli. Pozdrawiam i dziękuję,
(więcej...)

1
System do zarządzania projektami (antoni)
Witam, czy ktoś ma doświadczenie związane z: rozliczaniem dużych projektów typu KO Inwestycyjna Gospodarka współfinansowanych ze środków z UE, analizą kosztów, trendów, odchyleń, marż, tworzeniem budżetów, planowaniem wydatków, (docelowo też obsługą F-K przy okazji, KADR i PŁAC, MAGAZYNU, LOGISTYKI też skoro to ERP) itp. itd. -wykorzystując do tego celu jakiś program klasy ERP...? Będę b.wdzięczny za podanie konkretnych udogodnień, które odróżniają dany program od innego konkurencyjnego. Proszę o wypowiedzi Wdrożeniowców z bogatym doświadczeniem, Handlowcom uprzejmie dziękuję :-) Nie zależy mi też na programie typu "Mercedes ze skórzaną tapicerką" ale "hybrydowy, wygodny i bezpieczny samochód" - używając takiego porównania. Z góry pięknie dziękuję!
(więcej...)

1
Gdzie prowadzić analizę kosztów? (Iga)
Hej. Powiem tak. Fachowo pomocny jest arkusz kalkulacyjny. Ja uważam ze nie ma żadnego sensu robienia oprogramowania. Prosty arkusz kalkulacyjny nie da się niczym zastąpić, można z niego wyciagać i zapisywać dowolne dane
(więcej...)

2
Analiza kosztów (Patino)
hej. Potrzebuję dobrego programu do prowadzenia biura, który miałby funkcję tworzenia bazy klientów oraz analizy przychodów i kosztów związanych z działalnością firmy. Znacie jakiś może?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Kto ma więcej pasków: zebra czy słoń?